Oferty pracy - ITM

INŻYNIER EKSPLOATACJI - program stażowy

Kogo szukamy do naszego zespołu?

Poszukujemy inżynierów do ciekawej pracy w środowisku międzynarodowym w firmie projektującej i budującej maszyny na najwyższym światowym poziomie technologicznym w przemyśle FMCG.

Podczas stażu zdobędziesz wiedzę dotyczącą procesu budowy maszyny aż po etap uruchomienia jej u klienta.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe o profilu inżynierskim w zakresie eksploatacji i budowy maszyn bądź kierunku budującego wiedzę w tym zakresie (np. mechatronika, projektowanie),
  • dobra znajomość zagadnień z zakresu budowy i eksploatacji maszyn,
  • znajomość podstawowych narzędzi wspomagających analizę danych Excel,
  • umiejętność  prezentacji wyników analizy,
  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiajaca swobodną komunikację w mowie i w piśmie,
  • gotowość do odbywania podróży służbowych w celu reazlizacji zadań projektowych w fabrykach klientów,
  • umiejętność pracy w multidyscyplinarnym zespole.

Mile widziane:

  • znajomość zaawansowanych funkcji Excel,
  • znajomość metod FMEA, modelowania eksperymentów wspomagających diagnostykę,
  • umiejętności wspomagające samodzielność w pojektowaniu eksperymentów.

Twoje przyszłe zadania:

  • będziesz aktywnie uczestniczyć w zbieraniu i analizowaniu danych służących ciągłemu rozwojowi maszyny jako produktu skończonego.

Dlaczego warto z nami współpracować?

  • realizujemy innowacyjne projekty dla klientów z całego świata,
  • mamy nieprzeciętnie dobry zespół inżynierów, z którym będziesz współpracować oraz atmosferę pracy sprzyjającą kreatywności,
  • oferujemy współpracę w oparciu o umowę o pracę,
  • oferujemy pakiet benefitów: pracowniczy program emerytalny, sponsorowane ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, oferta sportowa, dofinansowana stołówka pracownicza, dofinansowanie nauki języka angielskiego.

Do wsparcia naszego zespołu szukamy:

ITM Poland Sp. z o. o.
ul. Andrzeja Stanikowskiego 2
26-600 Radom
Poland

Tel: +48 48 36 86 100
Fax: +48 48 36 86 101