Oferty pracy - ITM

KIEROWNIK PROJEKTU

Wymagania:

  • ukończone studia inżynierskie w zakresie Mechatronika, Inżynieria procesu lub inne kierunki budujące wiedzę w zakresie technicznym,
  • bardzo dobra zanjomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i w piśmie,
  • gotowość do wyjazdów delegacyjnych w kraju i za granicę,
  • dobra znajomość programów MS Office, w szczególności Excel i PowerPoint,
  • umiejętność analizy danych w oparciu o metody statystyczne - mile widziane,
  • umiejętność pracy w multidyscyplinarnym zespole międzynarodowym,
  • komunikatywność na wysokim poziomie i umiejętność przewodzenia w grupie,
  • gotowość do podejmowania wymagających wyzwań,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność stawiania sobie celów i określania priorytetów.

Twoje przyszłe zadania:

  • opracowywanie założeń projektowych, budowanie planu i kosztorysu projektu,
  • bezpośrednia komunikacja z klientem mająca na celu określenie lub zmianę założeń projektowych,
  • organizacja zespołu projektowego wraz z określeniem ról i przydzieleniem zadań,
  • prowadzenie i nadzorowanie projektów związanych z budową i uruchomieniami maszyn (przygotowywanie planów uruchomieniowych, realizowanie odbiorów technicznych, sporządzanie raportów),
  • współpraca i negocjacje z firmami kooperującymi oraz podwykonawcami,
  • uczestniczenie w projektach rozwojowych (planowanie i przeprowadzanie testów nowych rozwiązań technicznych),
  • dokumentowanie realizowanych zadań i przebiegu projektu.

Dlaczego warto z nami współpracować?

  • realizujemy innowacyjne projekty dla klientów z całego świata,
  • mamy nieprzeciętnie dobry zespół inżynierów, z którym będziesz współpracować oraz atmosferę pracy sprzyjającą kreatywności,
  • oferujemy pakiet benefitów, w skład którego wchodzą: pracowniczy program emerytalny, sponsorowane ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, oferta sportowa, dofinansowana stołówka pracownicza, dofinansowanie nauki języka angielskiego.

Do wsparcia naszego zespołu szukamy:

ITM Poland Sp. z o. o.
ul. Andrzeja Stanikowskiego 2
26-600 Radom
Poland

Tel: +48 48 36 86 100
Fax: +48 48 36 86 101