Aktualne oferty pracy

ITM together creating the next

Konstruktor Maszyn

Kogo szukamy do naszego zespołu?

Szukamy osoby, której zadaniem będzie opracowywanie koncepcji nowych maszyn, projektowanie oraz nadzór nad wykonaniem. Ponadto do obowiązków będzie należała współpraca z zespołem oraz klientami w zakresie rozwiązywania problemów technicznych związanych z konstrukcją maszyn oraz raportowanie przebiegu i wyników pracy.

Oczekiwania:

  • doświadczenie zawodowe w projektowaniu mechanicznym w przemyśle,
  • wiedza techniczna pozwalająca na rozwiązywanie problemów konstrukcyjnych,
  • umiejętność współpracy w interdyscyplinarnych zespołach projektowych,
  • praktyczna znajomość programów CAD (SolidWorks, AutoCAD),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: mechanika i budowa maszyn),
  • chęć podejmowania wymagających wyzwań.

Główne obowiązki na stanowisku pracy:

  • poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych dla produkowanych maszyn i urządzeń głównie prototypów,
  • projektowanie detali i urządzeń w oparciu o dostarczoną specyfikację projektu,
  • tworzenie i modyfikacja dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń,
  • kompleksowe rozwiązywanie problemów technicznych związanych z konstrukcją maszyn,
  • opieka merytoryczna nad wdrożeniem przydzielonych projektów,
  • aktywny udział w rozwijaniu produktów firmy.

Dlaczego warto z nami współpracować?

  • oferujemy pracę pełną wyzwań, możliwość pracy nad nowatorskimi rozwiązaniami dla rynku,
  • mamy nieprzeciętnie dobry zespół inżynierów, z którym będziesz współpracować oraz atmosferę pracy sprzyjającą kreatywności,
  • oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • oferujemy bogaty pakiet benefitów, w skład którego wchodzą: pracowniczy program emerytalny,
  • sponsorowane ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, oferta sportowa, dofinansowana stołówka pracownicza.

    (usuń)

    + dodaj następny plik

    Konstruktor Maszyn.
    Zostałam(łem) poinformowana(y) o prawie dostępu do moich danych oraz możliwości wycofania zgody w każdym czasie poprzez przesłanie oświadczenia o wycofaniu zgody na adres mailowy: RODO@itmgroup.pl. Mam świadomość, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej wycofaniem.

    Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji

    Informujemy, że podane dobrowolnie przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane i administrowane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2016r. poz. 922) i zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Dane osobowe będą przetwarzane dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji na konkretnie wskazane stanowisko lub dla potrzeb przyszłych rekrutacji, w oparciu o treść wyrażonej przez Państwa zgody.

    Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawienia, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania i usunięcia swoich danych. Administratorem dobrowolnie podanych danych osobowych jest International Tobacco Machinery Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu, ul. Andrzeja Stanikowskiego 2. Jednocześnie informujemy, że w International Tobacco Machinery Poland Sp. z o.o. został powołany Inspektor Danych Osobowych, z którym można się skontaktować poprzez adres e-mail: RODO@itmgroup.pl.

    Dane osobowe, pozyskane w oparciu o wyrażoną zgodę będą przetwarzane przez International Tobacco Machinery Poland Sp. z o.o., przez czas trwania procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w ewentualnych przyszłych rekrutacjach do upływu czasu wskazanego w treści wyrażonej zgody lub do czasu jej cofnięcia.

    Możliwości kariery w ITM

    Back To Top