Oferty pracy - ITM

Reprezentant ds. techniczno-handlowych w dziale obsługi posprzedażnej

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego o profilu technicznym,
  • dobrej znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodne komunikowanie się w międzynarodowym środowisku,
  • dobrej znajomości MS Office, w szczególności Excel,
  • samodzielności, komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole.

Twoje przyszłe zadania:

Współpraca z największymi koncernami tytoniowymi w zakresie sprzedaży części, podzespołów oraz szkoleń technicznych:

  • przyjmowanie zapytań ofertowych,
  • przygotowywanie ofert,
  • przyjmowanie i realizowanie zamówień,
  • organizowanie prezentacji dla klienta.

Dlaczego warto z nami współpracować?

  • realizujemy innowacyjne projekty dla klientów z całego świata,
  • mamy nieprzeciętnie dobry zespół inżynierów, z którym będziesz współpracować oraz atmosferę pracy sprzyjającą kreatywności,
  • oferujemy wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności,
  • oferujemy pakiet socjalny: pracowniczy program emerytalny, sponsorowane ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, oferta sportowa, dofinansowana stołówka pracownicza, dofinansowanie nauki języka angielskiego.
Reprezentant ds. techniczno-handlowych w dziale obsługi posprzedażnej

Do wsparcia naszego zespołu szukamy:

ITM Poland Sp. z o. o.
ul. Andrzeja Stanikowskiego 2
26-600 Radom
Poland

Informacja o realizowanej strategii podatkowej

Tel: +48 48 36 86 100
Fax: +48 48 36 86 101