Oferty pracy - ITM

SAMODZIELNA KSIĘGOWA

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (finanse, rachunkowość),
  • dobrej wiedzy w zakresie rachunkowości,
  • bardzo dobrej znajomości przepisów prawa podatkowego, w szczególności problematyki VAT i CIT,
  • doświadczenia w pracy w księgowości lub dziale podatkowym,
  • dobrej znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku w zakresie rozliczeń podatkowych,
  • dobrej znajomości programu Excel, programów księgowych oraz systemów ERP
  • doświadczenia w sporządzaniu sprawozdań finansowych lub współudział w ich przygotowywaniu
  • samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania
  • umiejętności analitycznych oraz umiejętności identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań.

Twoje przyszłe zadania:

  • księgowanie delegacji pracowniczych oraz faktur kosztowych,
  • przygotowywanie rozliczeń podatku od towarów i usług w Polsce,
  • przygotowywanie danych do zagranicznych rozliczeń podatku od towarów i usług,
  • współpraca z zagranicznymi urzędami podatkowymi oraz podmiotami obsługującymi księgowo ITM Poland.

Dlaczego warto z nami współpracować?

  • oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • realizujemy innowacyjne projekty dla klientów z całego świata,
  • oferujemy wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności,
  • mamy bogaty pakiet benefitów (sponsorowane ubezpieczenie na życie, program emerytalny, opieka medyczna, oferta sportowa, dofinansowane posiłki, dofinansowanie nauki języka angielskiego),

Do wsparcia naszego zespołu szukamy:

ITM Poland Sp. z o. o.
ul. Andrzeja Stanikowskiego 2
26-600 Radom
Poland

Informacja o realizowanej strategii podatkowej

Tel: +48 48 36 86 100
Fax: +48 48 36 86 101