Oferty pracy - ITM

Specjalista ds. Remontów i Inwestycji

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego o profilu technicznym (profil budowlany/zarządzanie nieruchomościami) popartego doświadczeniem zawodowym (minimum 3 lata),
  • praktycznej znajomości programu autocad,
  • wiedza na temat funkcjonowania systemów budynkowych, sanitarnych i elektrycznych
  • dobrej znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację (warunek konieczny),
  • znajomości zasad gospodarowania majątkiem jak i nieruchomościami,
  • bardzo dobrej znajomości przepisów prawa budowlanego (warunek konieczny),
  • znajomości zasad kosztorysowania robót budowlanych (warunek konieczny),
  • świadectwa kwalifikacyjnego uprawniającego do dozoru nad eksploatacją instalacji i urządzeń (warunek mile widziany),
  • samodzielności, dokładności i determinacji do rozwiązywania problemów,
  • zmysłu zarządczego, asertywności oraz myślenia prognostycznego.

Twoje przyszłe zadania:

  • prowadzenie dokumentacji w zakresie eksploatacji budynków i urządzeń zgodnie z wymaganiami Prawa Budowlanego,
  • całościowe przygotowanie oraz prowadzenie inwestycji, modernizacji, konserwacji i remontów obiektów w zakresie robót budowlanych,
  • analiza zużycia oraz planowanie zakupów mediów: woda, ścieki, wody deszczowe, CO,
  • planowanie zadań i spełnianie wymagań prawnych w zakresie ochrony środowiska,
  • sprawowanie nadzoru nad firmami zewnętrznymi (ochroniarską, sprzątającą itd.)
  • sprawowanie nadzoru nad pracami w zakresie konserwacji i remontów budynków, sprawdzanie kosztorysów podwykonawczych
  • przygotowywanie dokumentów zleceń na usługi, zakupy materiałów i urządzeń.

Dlaczego warto z nami współpracować?

  • oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • realizujemy innowacyjne projekty dla klientów z całego świata,
  • oferujemy wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności,
  • mamy bogaty pakiet benefitów (sponsorowane ubezpieczenie na życie, program emerytalny, opieka medyczna, oferta sportowa, dofinansowane posiłki, dofinansowanie nauki języka angielskiego).
Specjalista ds. Remontów i Inwestycji

Do wsparcia naszego zespołu szukamy:

ITM Poland Sp. z o. o.
ul. Andrzeja Stanikowskiego 2
26-600 Radom
Poland

Informacja o realizowanej strategii podatkowej

Tel: +48 48 36 86 100
Fax: +48 48 36 86 101