Oferty pracy - ITM

Specjalista ds. Zaopatrzenia

Twój zakres obowiązków

  • zakup detali i zespołów typu manufactured i assembled
  • przygotowywanie zapytań ofertowych, negocjowanie cen i warunków dostaw, generowanie zamówień
  • nadzór nad realizacją zamówień oraz dokumentacją dotyczącą realizowanych transakcji zakupowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • wiedza z zakresu materiałoznawstwa dotycząca metali żelaznych i nieżelaznych
  • znajomość procesów obróbki metalu, szczególnie w zakresie obróbki skrawaniem oraz obróbki cieplno-chemicznej
  • umiejętność wyceny w oparciu o dokumentację kosztów wykonania detali metodą obróbki metalu
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole
  • kreatywność

Mile widziane

  • znajomość metodologii optymalizacji kosztowej detali i zespołów (umiejętność wypracowania oszczędności na poziomie konstruktor/technolog)

To oferujemy

  • realizujemy innowacyjne projekty dla klientów z całego świata
  • mamy nieprzeciętnie dobry zespół inżynierów, z którym będziesz współpracować
  • oferujemy wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności

Do wsparcia naszego zespołu szukamy:

ITM Poland Sp. z o. o.
ul. Andrzeja Stanikowskiego 2
26-600 Radom
Poland

Informacja o realizowanej strategii podatkowej

Tel: +48 48 36 86 100
Fax: +48 48 36 86 101