Oferty pracy - ITM

KONSTRUKTOR MASZYN

Oczekiwania:

  • doświadczenie zawodowe w projektowaniu mechanicznym w przemyśle,
  • wiedza techniczna pozwalająca na rozwiązywanie problemów konstrukcyjnych,
  • umiejętność współpracy w interdyscyplinarnych zespołach projektowych,
  • praktyczna znajomość programów CAD (SolidWorks, AutoCAD),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: mechanika i budowa maszyn),
  • chęć podejmowania wymagających wyzwań.

Główne obowiązki na stanowisku pracy:

  • projektowanie detali i urządzeń w oparciu o dostarczoną specyfikację projektu,
  • tworzenie dokumentacji technicznej,
  • rozwiązywanie problemów technicznych związanych z konstrukcją maszyn,
  • opieka merytoryczna nad wdrożeniem przydzielonych projektów,
  • aktywny udział w rozwijaniu produktów firmy.

Oferujemy:

  • pracę pełną wyzwań, możliwość pracy nad nowatorskimi rozwiązaniami dla rynku,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • bogaty pakiet benefitów (pracowniczy program emerytalny, sponsorowane ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, oferta sportowa, dofinansowana stołówka pracownicza),
  • wyjątkową atmosferę pracy.

Do wsparcia naszego zespołu szukamy:

ITM Poland Sp. z o. o.
ul. Andrzeja Stanikowskiego 2
26-600 Radom
Poland

Tel: +48 48 36 86 100
Fax: +48 48 36 86 101