Oferty pracy - ITM

REFERENT DS. OBSŁUGI POSPRZEDAŻNEJ

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe o profilu technicznym,
  • dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne komunikowanie się w międzynarodowym środowisku,
  • dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel,
  • samodzielność, komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole.

Główne obowiązki na stanowisku pracy:

    Współpraca z największymi koncernami tytoniowymi w zakresie sprzedaży części, podzespołów oraz szkoleń technicznych:
  • przyjmowanie zapytań ofertowych,
  • przygotowywanie ofert,
  • przyjmowanie i realizowanie zamówień,
  • przygotowywanie prezentacji dla klienta.

Oferujemy:

  • pracę pełną wyzwań,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet benefitów pozapłacowych: pracowniczy program emerytalny, sponsorowane ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, pakiet sportowy, stołówka pracownicza,
  • wyjątkową atmosferę pracy.

Do wsparcia naszego zespołu szukamy:

ITM Poland Sp. z o. o.
ul. Andrzeja Stanikowskiego 2
26-600 Radom
Poland

Tel: +48 48 36 86 100
Fax: +48 48 36 86 101