Oferty pracy - ITM

Referent ds. obsługi posprzedażnej

Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego o profilu technicznym,
  • dobrej znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodne komunikowanie się w międzynarodowym środowisku,
  • bardzo dobrej znajomości oprogramowania MS Office,
  • samodzielności, operatywności,
  • komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole,
  • umiejętności stawiania sobie celów i priorytetów działania.

Główne obowiązki na stanowisku pracy:

  • obsługa klienta w zakresie sprzedaży części, podzespołów oraz szkoleń (przyjmowanie zapytań ofertowych, przygotowywanie ofert, przyjmowanie i realizowanie zamówień),
  • współpraca z działem logistyki dotycząca realizacji dostaw oraz określania warunków dostaw,
  • współpraca z działem zaopatrzenia dotycząca terminów dostaw części i realizacji zamówień,
  • prowadzenie działań mających na celu utrzymanie kontaktów z istniejącymi klientami oraz nawiązywanie kontaktów z nowymi poprzez organizowanie prezentacji/seminariów dla klienta.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
  • szeroki pakiet socjalny (np. sponsorowane ubezpieczenie na życie, program emerytalny, opieka medyczna, oferta sportowa, dofinansowanie do nauki języka angielskiego, stołówka pracownicza).

Do wsparcia naszego zespołu szukamy:

ITM Poland Sp. z o. o.
ul. Andrzeja Stanikowskiego 2
26-600 Radom
Poland

Tel: +48 48 36 86 100
Fax: +48 48 36 86 101